TEPE EMLAK YATIRIM

Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret. A.Ş. 

“ Yenilikçi, yaratıcı, keyifli mekânlarla yaşama ve markalara değer katar.”

Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş., 1996 yılından bu yana Bilkent Holding çatısı altında, organize perakende sektöründe ilkleri gerçekleştirmiş ve birçok başarılı projeye imza atmıştır. Deneyimli kadrosuyla hizmet veren Tepe Emlak Yatırım, alışveriş merkezi ve varlık yönetimi, kiralama, proje ve konsept danışmanlığı alanlarını tek çatı altında toplayarak çalışmalarını her geçen gün daha da büyük bir güç ve enerji ile sürdürmektedir.              

Bugüne kadar Türkiye genelinde 11 alışveriş merkezine ait toplam 1,5 milyon m² arazi, Tepe Emlak Yatırım tarafından geliştirilmiştir.

Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Tepe Nautilus, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi Bilkent Station’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan Bilkent Center, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi Tepe Prime Avenue, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, Ahlatlıbel Atatürk Parkı, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı Ege Perla’nın kiralamasını, alışveriş merkezi ve varlık yönetimini yapmaktadır. Aynı zamanda İDO terminal ve gemilerindeki ticari alanlar için kiralama hizmeti vermektedir.

Gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanat konsepti ile 42 Maslak, Sığacık Teos Marina, Mix Kayseri AVM gibi karma projelere kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetleri vermiştir. 

Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım’ın stratejik önceliği, yönetimini üstlendiği alışveriş merkezlerinin pazar paylarını korumak, marka değerini oluşturmak, farklılıklarla değer katmak ve artırmaktır. Bu doğrultuda, en iyi hizmeti sağlayabilmek için ulusal ve uluslararası ulaşılabilir birçok markaya da yer vermektedir. 

Tepe Emlak Yatırım, alışveriş merkezi ve varlık yönetimi, kiralama ve yönetim hizmeti danışmanlığında büyümeyi, alışveriş merkezlerinde, dönemin trendlerini değerlendirerek tüm paydaşlarının ihtiyaçlarını karşılayan, projelendirme ve yenilikçi konsept uygulamalarıyla yaşam alanları yaratmayı, bütüncül sürdürülebilir projeler gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.